Łączymy tradycję rodzinnej praktyki z jakością i nowoczesnością.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Stomatologia zachowawcza

Praktyka stomatologiczna naszego gabinetu obejmuje leczenie zarówno próchnicy jak i odbudowę mocno zniszczonych tkanek zębowych. Używane przez nas materiały kompozytowe cechują się wysoką trwałością i estetyką, ścieralnością zbliżoną do ścieralności własnych zębów, zdolnością stałego uwalniania jonów fluoru i wbudowania w tkanki zęba, co zapobiega powstawaniu próchnicy wtórnej

Do utwardzania wypełnień stosujemy najnowocześniejsze lampy SDI radii plus, minimalizujące skurcz materiału, w związku z tym wypełnienie jest niezwykle szczelne.

Jasne piękne zęby są symbolem zdrowia i urody, dlatego zajmujemy się nie tylko leczeniem zębów, ale również poprawą ich wyglądu.


Pedodoncja (stomatologia dziecięca)


Bardzo ważnym problemem stomatologicznym u dzieci jest tzw. próchnica wczesna, która często doprowadza do całkowitego zniszczenia zębów mlecznych, a co za tym idzie do konieczności usunięcia zniszczonych próchnicowo zębów (korzeni).

Najczęściej przyczyną próchnicy u dzieci są błędy dietetyczne.

Szczególnie istotnym jest, aby mali pacjenci, którzy utracili zęby mleczne byli zabezpieczani protezami dziecięcymi lub utrzymywaczami przestrzeni, które zapobiegają wędrówce zębów, nie dopuszczając do ich przesuwania. Ważne jest również, aby po wyrznięciu pierwszych trzonowców stałych (szóstek), zabezpieczyć je przed próchnicą, wykonując lakowanie zębów.

Drodzy państwo, wiemy, że wizyta w gabinecie stomatologicznym dla dzieci jest ogromnym przeżyciem, dlatego zapewniamy im fachowe leczenie i specjalistyczną opiekę. Zapraszamy małych pacjentów wraz z rodzicami do naszego gabinetu stomatologicznego.